K výtvarné technice decoupage jsem se dostala před několika lety. Vždycky jsem byla kreativní a pořád něco zdobila, aranžovala a šila. Internet mi dal tu myšlenku najít informace o různých výtvarných technikách, kde mě jich hned několik zaujalo. Ale všechno se nedá dělat najednou, tak doufám, že se k nim postupem času dopracuji :-). Takže jak bude čas, budu zkoušet nové věci.

Vždycky to ale nejde protože jsou i jiné činnosti, které mě baví a potřebují moje ruce :-). Je to naše prodejna Chovatelských potřeb, kterou máme zde už 17let (už 3 roky společně s dcerou Terkou). Tady taky stříháme 8let pejsky, kočky a občas i třeba dlouhosrsté králíky :-), což je občas taky dost kreativní činnost.Ale taky to je naše malá domácí zoo(pes, kočky,králíci,rybičky) a taky velká zahrada se spoustou kytiček, keřů a stromů.

Vše je také ovlivněno počasím, protože když je hezky, tak člověk venku tráví hodně času a na tvoření ho moc nezbývá.

 

O nás

.

20.01.2013 22:41

Další informace a zajímavosti o nás najdete na mé první stránce www.kouzlodomova.webnode.cz

 

Doufám, že se Vám budou také líbit a budete se rádi k nám vracet a rády Vás přivítáme v naší kamenné prodejně Chovatelských potřeb na Cihlářově ulici - pěší zóně v Moravské Třebové. Zde máme také na prodej naše výrobky. Kromě mých výrobků zde najdete také šperky, bižuterii a další výrobky nejen z fima od Terky.

 Terčiny stránky www.terka-bizu.webnode.cz